ICF2S26M1BS35M
Advance
* Actual product may vary from image
Details
MFG PART #:ICF2S26M1BS35M
TRC Part #:ADTRICF2S26M1BS35M
UPC #:781087108307
Inventory
Details
MFG PART #:ICF2S26M1BS35M
TRC Part #:ADTRICF2S26M1BS35M
UPC #:781087108307
Inventory
Attributes
Brand:Advance
Amperage Rating:0.19 to 0.43 A
Ballast Factor:1
Dimensions:4.6 in L x 2.4 in W x 0.98 in H
Frequency Rating:50/60 Hz
Lamp Base Type:4-Pin G24q
Lamp Type:CFL
Lamp Wattage:26 W
Material:Metal
Number of Lamps:2
Power Factor:0.98
Start Type:Programmed
Temperature Range:75 deg C
Total Harmonic Distortion:10 %
Type:Electronic
Voltage Rating:120 to 277 V AC
Wattage:51 W