BSPMA3480WYGR
EATON
* Actual product may vary from image
Details
MFG PART #:BSPMA3480WYGR
TRC Part #:BUSSBSPMA3480WYGR
UPC #:051712709095
Inventory
Details
MFG PART #:BSPMA3480WYGR
TRC Part #:BUSSBSPMA3480WYGR
UPC #:051712709095
Inventory
Attributes
Brand:EATON
Clamping Voltage:480 V AC, 480 VAC
Class:GL/GG
Color:Gray
Dimensions:2.13 in L x 2.56 in W x 3.54 in H