DRUB20ACCB5
Hubbell Wiring Device-Kellems* Actual product may vary from image
Complete Unit- Duplex Receptacle with Aux Contact and 5A Circuit Breaker, DIN Rail Box, 20A Duplex, Gray.
Details
MFG PART #:DRUB20ACCB5
TRC Part #:HUWIDRUB20ACCB5
UPC #:783585108162
Inventory
Details
MFG PART #:DRUB20ACCB5
TRC Part #:HUWIDRUB20ACCB5
Attributes
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Capacity:34 cu-in
Color:Gray
Dimensions:5.62 in L x 3.31 in W x 2.54 in H