MCCBP175
Hubbell Wiring Device-Kellems* Actual product may vary from image
Cabinet Components, Filler Panel, 1.75"
Details
MFG PART #:MCCBP175
TRC Part #:HUWIMCCBP175
UPC #:662620783710
Inventory
Details
MFG PART #:MCCBP175
TRC Part #:HUWIMCCBP175
Attributes
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Color:Black
Finish:Painted, Powder Coated
Height:1-3/4 in, 19 in
Material:Aluminum/Steel, Steel
Mounting Type:Surface
Suitable For Use With:Cabinet, Cabinets
Type:1RU Blank Spacer, 1U Blank Spacer
Width:1.7 in, 19 in