HBLPP10GFBK
Hubbell Wiring Device-Kellems* Actual product may vary from image
Aluminum Service Poles, 10" 2" Height, 1)GFCI Duplex, 2) Decorator Duplexes, Black
Details
MFG PART #:HBLPP10GFBK
TRC Part #:HUWIHBLPP10GFBK
UPC #:783585483931
Inventory
Details
MFG PART #:HBLPP10GFBK
TRC Part #:HUWIHBLPP10GFBK
Attributes
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Capacity:(3) Receptacles, (1) Knockout
Color:Black
Depth:2.13 in
Length:10 ft 2 in
Material:Aluminum
Number of Outlets:4
Outlet Rating:125 V, 15 A
Type:19-Strands Pre-Wired
Width:2.13 in