MFG PART #:GFBFST20I
TRC Part #:HUWIGFBFST20I
UPC #:883778122194
Inventory
Details
MFG PART #:GFBFST20I
TRC Part #:HUWIGFBFST20I
UPC #:883778122194
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Amperage Rating:20 A
Color:Ivory
Dimensions:1.75 in W x 1.47 in D
Frequency Rating:60 Hz
Voltage Rating:125 V AC, 125 VAC