MFG PART #:GFBFST20LA
TRC Part #:HUWIGFBFST20LA
UPC #:883778122217
Inventory
Details
MFG PART #:GFBFST20LA
TRC Part #:HUWIGFBFST20LA
UPC #:883778122217
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Amperage Rating:20 A
Color:Light Almond
Dimensions:1.75 in W x 1.47 in D
Frequency Rating:60 Hz
Voltage Rating:125 V AC, 125 VAC