MFG PART #:HBL5100R5W
TRC Part #:HUWIHBL5100R5W
UPC #:783585405100
Inventory
Details
MFG PART #:HBL5100R5W
TRC Part #:HUWIHBL5100R5W
UPC #:783585405100
Inventory
Attributes
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Amperage Rating:100 A
Color:Black
Dimensions:5.5 in W x 4.23 in D x 5.71 in H