FD63T150
Siemens
* Actual product may vary from image
SIEMENS LOW VOLTAGE SENTRON MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER. THERMAL - MAGNETIC TRIP UNIT FOR FD FRAME 150A 3-POLE 600V BREAKERS.
Details
MFG PART #:FD63T150
TRC Part #:SIEMFD63T150
UPC #:783643211957
Inventory
Details
MFG PART #:FD63T150
TRC Part #:SIEMFD63T150
UPC #:783643211957
Breaker Frame Type:FD
Current Rating:150 A
Dimensions:4 in L x 5 in W x 5 in H