JD63T400
Siemens
* Actual product may vary from image
SIEMENS LOW VOLTAGE SENTRON MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER. THERMAL - MAGNETIC TRIP UNIT FOR JD / LD FRAME 400A 3-POLE 600V BREAKERS.
Details
MFG PART #:JD63T400
TRC Part #:SIEMJD63T400
UPC #:783643213494
Inventory
Details
MFG PART #:JD63T400
TRC Part #:SIEMJD63T400
UPC #:783643213494
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
Breaker Frame Type:JD
Current Rating:400 A
Dimensions:5.5 in L x 5.4 in W x 8.9 in H