MM0202ML1125H
Siemens
* Actual product may vary from image
SIEMENS LOW VOLTAGE METER MAIN. MAIN LUG 2 (1 INCH) SPACES INTERIOR ALLOWING MAX 2 CIRCUITS. 4-JAW METER / 1-PHASE SYSTEM RATED 125A. SPECIAL FEATURES OH/UG FEED, RING TYPE COVER, DOUBLE HUB PROVISION
Details
MFG PART #:MM0202ML1125H
TRC Part #:SIEMMM0202ML1125H
UPC #:783643266155
Inventory
Details
MFG PART #:MM0202ML1125H
TRC Part #:SIEMMM0202ML1125H
UPC #:783643266155
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
Amperage Rating:125 A
Breaker Type:QPH
Dimensions:17 in H x 16 in W x 5 in D