E4242ML3400SCU
Siemens
* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers 300-600 amp 3PH EQ LC 42S 42C ML 400A CU BUS SURFACE
Details
MFG PART #:E4242ML3400SCU
TRC Part #:SIEME4242ML3400SCU
UPC #:783643335530
Inventory
Details
MFG PART #:E4242ML3400SCU
TRC Part #:SIEME4242ML3400SCU
UPC #:783643335530
Brand:Siemens
Amperage Rating:400 A
Breaker Type:QP
Dimensions:47 in H x 20 in W x 6 in D