WMM31125R
Siemens
* Actual product may vary from image
Residential Meter Stack, 1-Phase 3-Wire Incoming and Outgoing, 4 Jaws Ringless Type , 3 meter positions per stack, 125A max tenant breaker - Outdoor
Details
MFG PART #:WMM31125R
TRC Part #:SIEMWMM31125R
UPC #:040892147414
Inventory
Details
MFG PART #:WMM31125R
TRC Part #:SIEMWMM31125R
UPC #:040892147414
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
Amperage Rating:125 A
Dimensions:13.09 in L x 8.09 in W x 43.31 in D