FHOJC036
Siemens
* Actual product may vary from image
BREAKER JD/LD/LMD MAX-FLEX 36 CABLE" ITE MAX-FLEX CABLE 400A & 600A BREAKER OPERATOR CABLE ITE CABLE
Details
MFG PART #:FHOJC036
TRC Part #:SIEMFHOJC036
UPC #:783643200586
Inventory
Details
MFG PART #:FHOJC036
TRC Part #:SIEMFHOJC036
UPC #:783643200586
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
ETIM:EC000228
Length:36 in