1606-XLS240F
Allen-Bradley
* Actual product may vary from image
Power Supply,Bulletin 1606 XLS Performance,100 240VAC or 110 150VDC Input, 48 56VDC Output, 240Watt, 5A Output,Parallel Operation,DC OK Relay