MPAR-A3600H-M4A
Allen-Bradley
* Actual product may vary from image
MP-Series Electric Cylinders, Frame Size = 63, Rod Stroke Length = 600 mm (23.62 in.), 20.0 mm/rev (0.787 in./rev), 230V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, 24 VDC Brake, Axial (in-line) Motor Mounting