MPAR-B1100E-V4A
Allen-Bradley
* Actual product may vary from image
MP-Series Electric Cylinders, Frame Size = 32, Rod Stroke Length = 100 mm (4.15 in.), 460V AC, 10.0 mm/rev (0.394 in./rev),Multi-turn 128 sin/cos ABS Encoder, 24 VDC Brake, Axial (in-line) Motor Mounting