JM60030-2PR
EATON
* Actual product may vary from image
Eaton Bussmann series JM modular fuse block, 0-30 A, Two-pole, Class J, Screw with pressure plate, 200 kAIC, 600 V
Details
MFG PART #:JM60030-2PR
TRC Part #:BUSSJM600302PR
UPC #:051712514613
Inventory
Details
MFG PART #:JM60030-2PR
TRC Part #:BUSSJM600302PR
UPC #:051712514613
Inventory
Attributes
Brand:EATON
Amperage Rating:0 to 30 A
Class:Class J
Dimensions:0.001 in H x 0.001 in W x 0.001 in L
Number Of Poles:2
Series:JM
Type:Modular
Voltage Rating:600 V