T024X000BPM-BK
Panduit®
* Actual product may vary from image
The T024X000BPM-BK Continuous Tape Cassette includes both label material and ribbon for easy changeover. Print custom pipe markers, voltage markers, signs, bin markers, and network identification labels on demand. For flat label applications only. For use with the MP300, MP200, MP100, and MP75 printers. Polyester. 0.229" x 30' (5.82 mm x 9.1 m). Color Black on White. 1 cassette per package.
Details
MFG PART #:T024X000BPM-BK
TRC Part #:PANDT024X000BPMBK
UPC #:613056858510
Inventory
Details
MFG PART #:T024X000BPM-BK
TRC Part #:PANDT024X000BPMBK
UPC #:613056858510
Inventory
Attributes
Brand:Panduit®
Color:White/Black
Length:30 ft
Material:Polyester
Suitable For Use With:MP300, MP200, MP100, and MP75
Type:Continuous
Width:0.24 in