E4242MB1400SCU
Siemens
* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers 300-600 amp EQ LC 42S 42C MB 400A CU BUS SURFACE
Details
MFG PART #:E4242MB1400SCU
TRC Part #:SIEME4242MB1400SCU
UPC #:783643335332
Inventory
Details
MFG PART #:E4242MB1400SCU
TRC Part #:SIEME4242MB1400SCU
UPC #:783643335332
Brand:Siemens
Amperage Rating:400 A
Breaker Type:MB
Bus Rating:400 A
Dimensions:58 in H x 20 in W x 6 in D