E4242MB3400SCU
Siemens
* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers 300-600 amp. Load Centers Type 1Application Residential V. Rating 120/240V A. Rating 400A Phase 3PH LoadRegulation 400A Wiring Conf 3/4w Bus Rating 400A Interrupt Rating 22000AIC
Details
MFG PART #:E4242MB3400SCU
TRC Part #:SIEME4242MB3400SCU
UPC #:783643335417
Inventory
Details
MFG PART #:E4242MB3400SCU
TRC Part #:SIEME4242MB3400SCU
UPC #:783643335417
Brand:Siemens
Amperage Rating:400 A
Breaker Type:MB
Bus Rating:400 A
Dimensions:52 in H x 20 in W x 6 in D