E4242ML3400FCU
Siemens* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers 300-600 amp 3PH EQ LC 42S 42C ML 400A CU BUS FLUSH
Details
MFG PART #:E4242ML3400FCU
TRC Part #:SIEME4242ML3400FCU
UPC #:783643335523
Inventory
Details
MFG PART #:E4242ML3400FCU
TRC Part #:SIEME4242ML3400FCU
Attributes
Brand:Siemens
Amperage Rating:400 A
Breaker Type:Main Lug
Bus Rating:400 A
Dimensions:47 in H x 20 in W x 6 in D