ECLK2125
Siemens* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers Lug Kits. 125A Sub feed lugs-uses 2 spaces.
Details
MFG PART #:ECLK2125
TRC Part #:SIEMECLK2125
UPC #:783643454927
Inventory
Details
MFG PART #:ECLK2125
TRC Part #:SIEMECLK2125
Attributes
Brand:Siemens
Conductor Range:3 to 1/1/0 AWG
ETIM:EC002498
Height:48 in
Suitable For Use With:QN2200H Breaker
Features
| 2-pole |
| 125 A ampere rating |
| 3 to 1 AWG Copper, 1/0 AWG Aluminum |