ECMBF125
Siemens* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers Miscellaneous. 100 AND 125A MAIN BREAKER FILLER PLATE
Details
MFG PART #:ECMBF125
TRC Part #:SIEMECMBF125
UPC #:783643453067
Inventory
Details
MFG PART #:ECMBF125
TRC Part #:SIEMECMBF125
Attributes
Brand:Siemens
ETIM:EC002498
Length:6 in
Mounting Type:Flush
Suitable For Use With:Low Voltage Residential Specialty Load Center
Width:4 in