ECSK2225
Siemens
* Actual product may vary from image
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers Lug Kits. (150 - 225A) 2P Sub feed lugs-uses 4 spaces.
Details
MFG PART #:ECSK2225
TRC Part #:SIEMECSK2225
UPC #:195125420021
Inventory
Details
MFG PART #:ECSK2225
TRC Part #:SIEMECSK2225
UPC #:195125420021
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
Hole Spacing:4
Length:3.6 in
Material:Thermoplastic
Number of Ports:2
Type:Load Center Lug
Width:2 in