FD63T100
Siemens
* Actual product may vary from image
SIEMENS LOW VOLTAGE SENTRON MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER. THERMAL - MAGNETIC TRIP UNIT FOR FD FRAME 100A 3-POLE 600V BREAKERS.
Details
MFG PART #:FD63T100
TRC Part #:SIEMFD63T100
UPC #:783643211926
Inventory
Details
MFG PART #:FD63T100
TRC Part #:SIEMFD63T100
UPC #:783643211926
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
Breaker Frame Type:FD
Current Rating:100 A
Dimensions:4 in L x 4.6 in W x 5.1 in H