JD63T300
Siemens
* Actual product may vary from image
SIEMENS LOW VOLTAGE SENTRON MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER. THERMAL - MAGNETIC TRIP UNIT FOR JD / LD FRAME 300A 3-POLE 600V BREAKERS.
Details
MFG PART #:JD63T300
TRC Part #:SIEMJD63T300
UPC #:783643213470
Inventory
Details
MFG PART #:JD63T300
TRC Part #:SIEMJD63T300
UPC #:783643213470
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
Breaker Frame Type:JD
Current Rating:300 A
Dimensions:5.6 in L x 5.4 in W x 8.8 in H