WLRCS120
Siemens
* Actual product may vary from image
WL Remote Close Coil 120V ELECTRIC CLOSING SOLENOID, 120VAC / 125VDC 3-CYCLE
Details
MFG PART #:WLRCS120
TRC Part #:SIEMWLRCS120
UPC #:783643467705
Inventory
Details
MFG PART #:WLRCS120
TRC Part #:SIEMWLRCS120
UPC #:783643467705
Inventory
Attributes
Brand:Siemens
ETIM:EC000228
Material:Composite
Series:WL Series
Specifications:120 V AC/125 V DC, 120 VAC/125 VDC